Broneeri kohe!

Hea teada!

* ISIKUANDMETE PRIVAATSUSPOLIITIKA. Tutvu sisuga siin.

* Kuna meie majas on palju treppe ning liftiga ei pääse restorani, sauna- ja veekeskusesse ega ilusalongi, siis palun arvestada sellega, et meie maja ei ole sobilik liikumisraskustega klientidele.

* Kliendiparkla on eraldatud automaatselt avaneva tõkkepuuga. Parklast välja sõitmiseks väljastab hotelli administraator selleks vajaliku koodi. Parkimine on tasuta! 
Hotelli parkla ei ole valvega ja hotell ei vastuta parkimisalal asuva sõiduki või selles leiduva vara kahjustumise või kadumise eest. 

* Puhkuse perioodi jooksul on Teie kasutada üks hommikumantel inimese kohta. 
  Hommikumantli vahetus on lisatasu eest, 3€.
  Palume restoranis viibides mitte kanda hommikumantlit.

* Hotellis on tasuta WIFI. 

* Lemmikloomad ei ole hotelli lubatud.

* Hotellis on suitsetamine keelatud.

* Meie mereäärsest asukohast tingitult, palume suvel ja varasügisesel ajal hoida hotellitoa aknad suletuna, kui toas põleb valgus ning kui on öine aeg. Nii ei pääse putukad, sh. ämblikud teie puhkust segama.

* Kui avastad, et oled meie hotelli unustanud mõne omale olulise eseme, siis palun kontakteeru meiega. Palume sellest teatada e-kirjaga info@laine.ee, saates täpse info hotellis viibimise kuupäevade, toa numbri ja unustatud asjade kohta. Vastame Teie kirjale hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. 
Püüame selle võimalusel leida ja Sinule tagastada. Eseme tagastamisel kasutame pakisaatmise teenust vastuvõtja kulul või palume Sul ise esemele järele tulla.
Hotell ei vastuta hotelli unustatud asjade eest.