Saada päring!

Hea teada!

ISIKUANDMETE PRIVAATSUSPOLIITIKA. Tutvu sisuga siin.

* Oluline info seoses Covid-19  levikuga

* Tubadesse sissekirjutamine algab kell 15, ning hotellist lahkumiseks on aega kuni kella 12-ni

*  Vee-ja saunaspaa info

*  Rootsi laua katete kellaajad

* Kuna meie majas on palju treppe ning liftiga ei pääse restorani, vee- ja saunaspaasse, siis palume  arvestada sellega, et spaahotell ei ole sobilik liikumisraskustega klientidele.

* Kliendiparkla on eraldatud automaatselt avaneva tõkkepuuga. Parklast välja sõitmiseks väljastab hotelli administraator Teile selleks vajaliku koodi. Parkimine on tasuta! Hotelli parkla ei ole valvega ja hotell ei vastuta parkimisalal asuva sõiduki või selles leiduva vara kahjustumise või kadumise eest. 

* Puhkuse perioodi jooksul on Teie kasutada üks hommikumantel inimese kohta. Hommikumantli vahetus on lisatasu eest, 3€. Palume restoranis viibides mitte kanda hommikumantlit.

* Hotellis on tasuta WIFI. 

* Lemmikloomad ei ole hotelli lubatud.

* Hotellis on suitsetamine keelatud.

* Meie mereäärsest asukohast tingitult, palume suvel ja varasügisesel ajal hoida hotellitoa aknad suletuna, kui toas põleb valgus ning kui on öine aeg. Nii ei pääse putukad, sh. ämblikud, Teie puhkust segama. Spaahotell Laine ei suuda garanteerida, et hotellitubades, üldaladel jm ei oleks ämblikuid, sääski jt putukaid ega korva sellest tulenevaid kahjusid.

* Kui avastate, et olete meie hotelli unustanud olulise eseme, siis palun kontakteeruge meiega. Palume sellest teatada e-kirjaga info@laine.ee, saates täpse info hotellis viibimise kuupäevade, toa numbri ja unustatud asjade kohta. Vastame Teie kirjale hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. 
Püüame kaotatud eseme võimalusel leida ja Teile tagastada. Eseme tagastamisel kasutame pakisaatmise teenust vastuvõtja kulul või palume Teil ise esemele järele tulla. Hotell ei vastuta hotelli unustatud asjade eest.

* Spaahotell Laine (AS Haapsalu Kuurort) ei vastuta teenuste tarbimisel tekkinud terviserikete ja vigastuste eest ega korva sellest tulenevaid kahjusid. Spaa teenuseid tarbides ning vee- ja saunaspaad külastades kinnitate, et Teie tervislik seisund võimaldab kasutada teenuseid.

* Hotell võtab arvesse Teie eelistusi ja erisoove majutuse osas (merevaatega tuba, vaikne tuba jms), kuid vastavat tuba ei garanteerita.

*Ümberehituste tõttu on hotell suletud kuni aprillikuu lõpuni.
Vastame Teie kirjadele ja telefonile  E – R kell 9-16.