Broneeri kohe!

Pakkumised ja uudised

Kui oled Haapsalus puhkamas ning sooviksid rikkalikku hommikusööki ja  kasutada vee- ja saunaspaa mõnusid, siis see suurepärane pakkumine on just Sulle!
Pakkumine kehtib selle flaieri esitamisel.

Kui tunned. et üks mõnus puhkus koos hoolitsustega on see, mida keha ja meel vajavad, siis meie pakettide valikust peaks kindlasti leidma sobiva pikkusega ja hoolitsustega paketi.
Kui vajad abi paketi valiku tegemisel, siis võta julgesti ühendust.

Mai kuus avasime uuenduskuuri läbinud tervise- ja heaoluspaa, kus saab nautida kõiki ravi- ja  iluprotseduure ning lõõgastavaid hoolitsusi.

Lisainfo ja broneerimine:
info@laine.ee
tel: +372 472 4400

Makseinfo leiad siit

Hea teada!Aprillis saab valmis uus tervise- ja heaoluspaa, kus me pakume kõiki ravi-, lõõgastus- ja iluprotseduure. Oleme seda hetke kaua oodanud.

Kasutame ravimuda kehahooldustes jt heaolu teenustes uuel moel ehk kasutusel on väärindatud ravimuda tooted (ravimuda ei kasutata töötlemata moel) ning fookuses on rikkaliku valikuga heaolu (wellness) teenused, mida pakutakse kaasaegses keskkonnas. 
Heaoluteenustel kasutame ravimuda jt loodustooteid pigem heaolu ja lõõgastuse pakkumiseks. Ravimudaga tehtavate heaoluteenuste abiga paraneb kudede ainevahetus ja verevarustus, leevenevad lihaspingeid, paraneb uute rakkude tootmine, nahk on taas niisutatud, nooruslikult värske, pehme ja elastne. Tänu ravimuda e-vitamiini sisaldusele omab see tugevat antioksüdeerimisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Ravimuda kehakoorija on sügavpuhastava, vereringet parandava ja jääkaineid väljutava toimega, sisaldades meremineraalide gammat, mis annab organismile vajalikku uut energiat. 

Eesti ravimudast valmistatud toodete toime aluseks on ravimudas sisalduvad bioaktiivsed humiinained, nende toime organismile nahas leiduvate närvilõpmete kaudu või otsesel naha läbimisel ja organismi sattumise teel resorbtsiooni tõttu.

Uued Eesti ravimuda paketid:

Heaolu ravimudast, hind alates 165 € / in.
Eesti ravimuda, hind alates 160 € / in.

Uued Eesti ravimuda hoolitsused tervise- ja heaoluspaas:

Ravimuda-turba kehahooldus
Seljahooldus ravimudaga
Automaatne vesimassaaž mudaekstraktiga
Ravimuda, magneesiumi ja lavendliga jalgade keerisvann
Hooldus jalgadele ravimuda mähise ja massaažiga

Ravimuda mõju tutvustav eestikeelne video, mille on koostanud Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus (TERE KK).