Broneeri kohe!

Pakkumised ja uudised

Kui tunned. et üks mõnus puhkus koos hoolitsustega on see, mida keha ja meel vajavad, siis meie pakettide valikust peaks kindlasti leidma sobiva pikkusega ja hoolitsustega paketi.
Kui vajad abi paketi valiku tegemisel, siis võta julgesti ühendust.

Mai kuus avasime uuenduskuuri läbinud tervise- ja heaoluspaa, kus saab nautida kõiki ravi- ja  iluprotseduure ning lõõgastavaid hoolitsusi.

Lisainfo ja broneerimine:
info@laine.ee
tel: +372 472 4400

Makseinfo leiad siit

Hea teada!Broneerides maikuus majutuse saabumispäevadega pühapäevast neljapäevani, kingime nii Sulle kui ka kaaslasele mõnusa lõõgastava hoolitsuse valikust: käte või jalgade iluparafiin, Hydro Jet vesivoodimassaaž või soolaravi.
Pakkumine kehtib broneeringutele, mis on tehtud otse hotellist või hotelli kodulehelt.
Broneeri siit 

Lisainfo:
info@laine.ee
tel: +372 472 4400

 

Armas sõber,

Meil on teile hea uudis – alates 1. maist avame teie jaoks taas oma hotelli (ilma vee- ja saunaspaata) ning pakume taas mitmeid erinevaid tervise-, ilu- ja lõõgastusteenuseid ning seda meie värskelt valminud tervise- ja heaoluspaas. Teeme kõik endast oleneva, et hotelli keskkond oleks desinfitseeritud, puhastatud ning hästi tuulutatud.

Kutsume Sind puhkama spaahotelli Laine, et pakkuda väikest vaheldust igapäevastele tegevustele ja keskkonnale. Tule ja naudi meretuuli ning seda, mida loodusel pakkuda on.

2-kohaline standardklassi tuba hinnaga 50 € /tuba/öö 
2-kohaline Standard+ tuba hinnaga 55 € /tuba/öö 

Hinnas sisaldub:
*majutus
*À la carte hommikusöök restoranis Blu Holm kell 8–11
*hommikumantli kasutus
*käimiskeppide kasutus
*basseini ja treeningsaali kasutus kell 9-22

Hotellis on tasuta parkimine ja Wifi.

Majutuse pakkumine kehtib kuni 31.5.20. Tubade arv on piiratud.

Saabumise päeval algab tubadesse sissekirjutamine kell 15.
Lahkumise päeval palume toad vabastada hiljemalt kell 12.

Hoolitsuste broneerimine: +372 472 4415 või  spa@laine.ee

Lisainfo ja broneerimine: 

tel: +372 472 4400 või 
info@laine.ee

Hea teada!

Broneeri

Luba endale lõõgastavad hetked ning veidi hellitust hubases tervise- ja heaoluspaas.
Juuni lõpuni valik spaateenuseid soodsama hinnaga.

Aprillis saab valmis uus tervise- ja heaoluspaa, kus me pakume kõiki ravi-, lõõgastus- ja iluprotseduure. Oleme seda hetke kaua oodanud.

Kasutame ravimuda kehahooldustes jt heaolu teenustes uuel moel ehk kasutusel on väärindatud ravimuda tooted (ravimuda ei kasutata töötlemata moel) ning fookuses on rikkaliku valikuga heaolu (wellness) teenused, mida pakutakse kaasaegses keskkonnas. 
Heaoluteenustel kasutame ravimuda jt loodustooteid pigem heaolu ja lõõgastuse pakkumiseks. Ravimudaga tehtavate heaoluteenuste abiga paraneb kudede ainevahetus ja verevarustus, leevenevad lihaspingeid, paraneb uute rakkude tootmine, nahk on taas niisutatud, nooruslikult värske, pehme ja elastne. Tänu ravimuda e-vitamiini sisaldusele omab see tugevat antioksüdeerimisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Ravimuda kehakoorija on sügavpuhastava, vereringet parandava ja jääkaineid väljutava toimega, sisaldades meremineraalide gammat, mis annab organismile vajalikku uut energiat. 

Eesti ravimudast valmistatud toodete toime aluseks on ravimudas sisalduvad bioaktiivsed humiinained, nende toime organismile nahas leiduvate närvilõpmete kaudu või otsesel naha läbimisel ja organismi sattumise teel resorbtsiooni tõttu.

Uued Eesti ravimuda paketid:

Heaolu ravimudast, hind alates 165 € / in.
Eesti ravimuda, hind alates 160 € / in.

Uued Eesti ravimuda hoolitsused tervise- ja heaoluspaas:

Ravimuda-turba kehahooldus
Seljahooldus ravimudaga
Automaatne vesimassaaž mudaekstraktiga
Ravimuda, magneesiumi ja lavendliga jalgade keerisvann
Hooldus jalgadele ravimuda mähise ja massaažiga

Ravimuda mõju tutvustav eestikeelne video, mille on koostanud Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus (TERE KK).