Saada päring!

Kätehooldused ja jalgade hooldused

Salongis kasutatakse Depileve, Algoane ja Skintruth tooteid.

Palume hoolduseks eelnevalt aeg broneerida telefonil +372 472 4414 või kirjutada e-kiri spa@laine.ee 

Kätehoolduste valikus pakume järgnevat:
Aeg
Hind

Maniküür

30 min
22 €

Küünenahkade õlitamine, vann küüntele, küünte kujundamine, käte kreemitamine.

Küünenahkade õlitamine, vann küüntele, küünte kujundamine, käte kreemitamine, küünte lakkimine.

SPA maniküür

45 min
32 €

Küünenahkade õlitamine, küünte kujundamine ja poleerimine, koorimine, mask, massaaž kätele.

Küünenahkade õlitamine, küünte kujundamine ja poleerimine, koorimine, mask, massaaž kätele, lakkimine.

Küünte kujundamine ja poleerimine ning oma küünte katmine värvitu alus- ja pealisgeellakiga.

Sisaldab kahe erineva värviga lakkimist.

Pediküür

40 min
34 €

Vahuvann, küünenahkade töötlemine, küünte kujundamine, nahapaksendite töötlemine, kreemitamine.

Vahuvann, küünenahkade töötlemine, küünte kujundamine, nahapaksendite töötlemine, kreemitamine, küünte lakkimine.

Spa pediküür

80 min
42 €

Vahuvann, küünenahkade töötlemine õlitamine, küünte kujundamine, nahapaksendite töötlemine, koorimine, mask jalgadele, massaaž.

Vahuvann, küünenahkade töötlemine õlitamine, küünte kujundamine, nahapaksendite töötlemine, koorimine, mask jalgadele, massaaž, küünte lakkimine.

Jalad kooritakse ravimuda kehakoorijaga. Seejärel kantakse neile soe mudamask. Hoolduse lõpetab kerge massaaž jalgadele ravimuda massaažikreemiga.

Mudamask omab suurepärast nahka sügavpuhastavat, koorivat, niisutavat ja värskendavat toimet. Mudas leiduvad mikroelemendid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Tänu E-vitamiini sisaldusele omab ravimuda tugevat antioksüdeerimisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Taastab kudede elastsuse ja tekstuuri, nahk saab tagasi oma sära ja elujõu. Ei sisalda pediküüri ega küünte lakkimist.

Hooldus parandab vereringet jalgades, vähendab liigse vedeliku kogunemist jalgadesse ja annab jalgadele imeliselt kerge tunde. Hooldus on nauditavalt lõõgastav, sisaldades jalgade koorimist, massaaži erinevate aktiivainetega, 15-20 minutilist mähist ning seejärel vereringet stimuleerivat ja hellitavat massaaži. Ei sisalda pediküüri ega küünte lakkimist.

Hooldus pakub leevendust väsinud, pakitsevatele ja öösiti krampi tõmbuvatele või turses jalgadele. Parandab vereringet ja vähendab liigse vedeliku kogunemist jalgadesse, tagades meeldiva värske tunde. Hooldus sisaldab jalgade mähkimist erinevate aktiivainetega ning hooldusjärgse niisutava kreemi pealekandmist. Ei sisalda pediküüri ega küünte lakkimist. 

Puhastav ja liigesevalusid leevendav hooldus, mille käigus kooritakse jalad lõõgas- tava sidrunikoorijaga ning seejärel kantakse neile savimask. Hooldus lõpeb niisutava ja toniseeriva kreemiga. Hooldus ei sisalda pediküüri ega küünte lakkimist.

Hoolduses kasutatakse virsikuparafiini, millel on nahka sügavalt niisutav, toitev, vereringet parandav ja küünevalle pehmendav toime. Parafiin sisaldab ka E-vitamiini. Ei sisalda maniküüri ega küünte lakkimist.

Hooldust tehakse teepuuõli parafiiniga, millel on nahka sügavalt niisutav, toitev, vereringet parandav, põletikuvastane ja küünevalle pehmendav toime. Ei sisalda pediküüri ega küünte lakkimist.

Õrn küünte korrastamine ja vajadusel küünenahkade töötlemine. Kerge käte kreemitamine. Ema-isa loal küünte lakkimine.

Vahuvann, õrn küünte ja kandade töötlemine. Kerge jalgade kreemitamine. Ema-isa loal küünte lakkimine.