Saada päring!

Massaažid

Spaahotell Laine massaažide valikust leiad nii Euroopa kui Idamaade massaažikunsti parimaid praktikaid. Massaažide hulgas on nii lõõgastavaid seansse kui ka ravimassaaže ja taastusravi protseduure. Endale sobiva või vajaliku massaaži valimiseks tutvu meie massaažide valikuga.

Teenuse broneerimiseks palume helistada telefonil +372 472 4415 või kirjutada e-kiri spa@laine.ee.

Pane tähele!

  • Palume kohale tulla 10 minutit enne hoolitsuse algust. Hilinemisel kuni 10 minutit lüheneb hoolitsuse aeg selle aja võrra. Suurema hilinemise puhul ei saa me hoolitsuse toimumist garanteerida.
  • Spaahoolitsused palume tasuda 2 päeva enne saabumist. Tasuta tühistada saab 48 tundi enne hoolitsuse algust. Hilisema tühistamise korral raha ei tagastata.
Massaažide valikus pakume järgnevat:
Aeg
Hind

Aroomimassaaž

75 min
50 €

Aroomimassaaž on kerge massaaž erinevate aroomiõlidega, mis leevendavad lihaspingeid, vähendavad tselluliiti, stressi, unehäireid, vererõhu kõikumisi, üleminekuea vaevusi või lihtsalt halba tuju. 

Massaaž ühendab endas erinevaid euroopa ja idamaade massaažitehnikaid, millega saavutatakse sügav drenaaži- ja lõõgastav toime, samal ajal säilitades keha energeetilist taset. Massaaž parandab kudede ainevahetust, lümfi- jm vedelike ringet, vähendab lihaste pingeid ning tõstab toonust. Avanevad energiakanalid (ying ja yang). Pärast massaaži tunneb inimene end värskena ja noorenenuna. 

Laavakivimassaaž

75 min
47 €

Laavakivimassaaži käigus masseeritakse õrnalt kogu keha soojade kividega, asetades protseduuri alguses kivid mõneks minutiks spetsiaalsetele punktidele kehal. Kividest vabanenud soojus parandab kudede verevarustust, maandab vaimseid- ja lihaspingeid, lõõgastab ja mõjub hästi nahale. 

Informeerime, et me ei paku laavakivimassaaži ajavahemikus 15. mai - 15. september.

Klassikaline massaaž

25/60 min
23/42 €

Klassikaline massaaž on tuntuim viis stressileevenduseks ja pingemaandamiseks.Massaaž kiirendab ainevahetust, taastab kaotsiläinud energia ja toob täiusliku rahulolu. Massaaž on sobiv paljude luu- ja lihaskonna haiguslike seisundite ja krooniliste valusündroomide korral. 

Lümfimassaaž

60 min
42 €

Lümfimassaaži eesmärk on kiirendada lümfiringet ja koos sellega jääkainete eemaldumist organismist. Massaaž lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, mõjub hästi tursete, vereringehäirete ja ainevahetushaiguste puhul. Massaaži toimel alaneb vererõhk ja normaliseerub pulss. Kaasuvate haiguste esinemisel konsulteerige palun arstiga. 

Eluenergia massaaž on üks Hiina massaaži liikidest, mis aitab hoida meie keha tasakaalus,vähendab haiguseid, pingeid ja stressi meie kehas.Lisaks massaaživõtetele avatakse energia kanalid, mis aitab kaasa organismi taastumisele ja immuunsuse tõusule.

Massaaž Haapsalu ravimudaga on kooriva ja raviva toimega. Massaaž soodustab liigse vedeliku ja jääkainete eritumist kehast, elavdab ainevahetust, lõõgastab ja aitab ravida kroonilisi põletikke. Massaaži alguses pannakse seljale Haapsalu ravimuda mähis. Mähise ajal toimub kerge kogu keha massaaž. Viimasena eemaldatakse mähis ja masseeritakse kergelt selg.

Kaneeli ekstraktiga sulav massaažigeel koos teokarpidega annab meeldiva lõdvestava massaažielamuse. Soojadest teokarpidest vabanev soojus koos massaažiga parandab verevarustust, maandab vaimseid – ja lihaspingeid ning mõjub lõõgastavalt. Kaneel annab nahale elujõudu ja ergutab meeli.

Massaaž meestele

50 min
38 €

Massaaž maandab igapäeva pingeid, stimuleerib verevarustust, lõdvestab pingul olevaid lihaseid ning maandab psüühilisi pingeid. Massaaži käigus masseeritakse kogu keha spetsiaalselt meestele mõeldud õliga.

India peamassaaž on iidne stressivastane ravimeetod, kus pea, kaela, näo ja õlgade energeetilise massaažiga käsitletakse energiakanaleid. Massaaži tehakse istudes.Peale massaaži kaetakse juuksed kilemütsi ja rätikuga. Massaaži tulemusena paraneb pea verevarustus, kiireneb juuste kasv, väheneb juuste väljalangemine ja hallinemine, leeveneb peavalu ja silmade väsimus. Sobib hästi unetuse korral. Enne ja pärast massaaži tuleb juua palju vett või teed, et väljutada liikuma läinud mürgid. Vähemalt 5 tundi enne seanssi ei tohi tarbida alkoholi ega käia väljas palja peaga. Peamassaaž on vastunäidustatud kõrge vererõhu, epilepsia, kasvajate, ateroskleroosi ja põletike korral. 

Jalatalla punktmassaaž ehk tsooniteraapia on 5000 aastat vana idamaade massaažimeetod, mis aitab ravida erinevaid haigusi, närvivalusid, seedehäireid, külmetust, peavalu, migreeni, unetust ja väsimust.
Massaaži käigus avaldatakse survet jalataldade bioaktiivsetele punktidele, mis asuvad naha pinnast mõne mm kuni mõne cm sügavusel. Massaaži tehakse massaažipulga või pöidlaga.

Taist pärinev jalamassaaž aitab lõõgastuda ja mõjutab kogu organismi. Jalalaba ja pahkluu piirkonna masseerimine aitab lõõgastuda ja muudab enesetunde paremaks. Konkreetsete punktide mõjutamine aitab refleksoloogiliselt tasakaalustada kogu organismi. Massaaž viiakse läbi käte, massaažipulga ja massaažiõli abil. Eriti hästi sobib see nendele, kes on palju jalgadel.

Taist pärinev käemassaaž aitab leevendada käe (labakäe ja küünarvarre) probleeme ja pingeid ning refleksoloogiliselt mõjutab kogu keha tasakaalustamist. Käemassaažist saavad leevendust kõik, kelle töö või elu on seotud käelise tegevusega ning sundasenditega: arvutiga töötajad, instrumentalistid jne. Käte massaaž mõjutab ka emotsionaalset tasandit ning aitab leevendada stressi ja depressiooni. Massaaž sobib hästi neile, kes ei soovi või kellele ei saa teostada jalatalla punktmassaaži.

Kupumassaaž

30 min
30 €

Kupumassaaž toimub naturaalsest kummist valmistatud erineva suurusega kuppudega. Massaaž parandab liigeste liikuvust ja lihaste toonust. Massaaži alustatakse ja lõpetatakse klassikalise käsimassaažiga.

Meemassaaž

30 min
30 €

Meemassaaž aitab vere ja lümfiringe kaudu väljutada organismist jääkaineid, stimuleerib naha aluskoe ja verevarustuse tööd ning puhastab nahapoore. Mett kasutatakse jääkainete sidujana ning see kiirendab nende väljaviimist organismist. Meemassaažil on ka vananevat nahka toniseeriv ja trimmiv toime. Meemassaaž tehakse seljale.

Peamassaaž

30 min
30 €

Peamassaaži teostatakse selililamangus, töödeldes pehmelt kaela, pea ja näokolju liigeseid. Näo piirkonnas kasutatakse lümfimassaaži võtteid, mis soodustab lümfi- ja vereringet, koljuluul kasutatakse hiina punktmassaaži tehnikat, mis mõjustab nahka, näolihaseid ja närve. Peamassaaž mõjub hästi vaimse ülepinge, peavalude ja unetuse korral. Näidustusteks on ka pehmete kudede traumad, koljuluu vigastused ja miimiliste lihaste halvatus. Ei sobi kõrge vererõhu korral. 

Õla -ja kaelamassaaž on tõhus ja kiire leevendus stressis turjale, pinges õlgadele ja kaelale. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea-ja lihasvalusid. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise pinge korral.

Massaaž elastse kattega vesivoodil on rahustav, lõõgastav ning stressi maandav. Vesimadratsi tõttu on keha täiesti toetatud ja klient ei puutu kokku veega. Massaaži tehakse ülakehast jalgade suunas. Pöörlevad veejoad jäljendavad klassikalise massaaži põhiliikumisi. Pidev vee vibratsioon tekitab manuaalsest massaažist tuttava värina.
Vesivoodi kandevõime on kuni 100 kg.