Saada päring!

Spaateenused

Teenus
Aeg
Hind

Mudaravi Haapsalu ravimudaga

15 min
16 €/ 33 €

Mudaravi on kroonilisi liigeshaigusi ja psoriaasi raviv, valusid leevendav, ainevahetust ja rakulist uuenemist kiirendav, kehast liigset vedelikku ning jääkaineid eemaldav ravi, mida tehakse kas kogu kehale või ainult soovitud piirkonnale. Üldmudaravis lamatakse rindkereni vedela ja sooja (+38 - +42) mudaga täidetud lavatsil. Klient kaetakse kile ja tekiga, et temperatuur ei langeks ja ravi tõhusus säiliks. Ravile järgneb kerge dušš. Mudaravi annab mõnusalt lõõgastunud ja rauge enesetunde. Peale mudaravi soovitame puhata. Mudaravi on vastunäidustatud, kui Teil on palavikuhaigused, kasvajad, verehaigused, südamepuudulikkuse II-III aste, mõned neeruhaigused, vaimuhaigused, rasedus või tuberkuloos. Soovitame enne mudaravi protseduuri konsulteerida võimalusel arstiga.

Mudaravi toimest saad täpsemalt teada lisatud videost

 Käte või jalgade mudaravi 16 € Üldmudaravi 33 €

Parafiin-osokeriitravi on valuvaigistava ja põletikuvastase toimega, ravi toimel väheneb lihaspinge ja suureneb liigeste liikuvus. Ravis kasutatakse 39-42 kraadini soojendatud parafiini ja osokeriidi segust plaate, mis asetatakse ravi vajavale kohale kehal.

Aparaatse füsioteraapia protseduuridest pakume ultraheliravi, magnetravi, magnetlaserravi ja amplipulssi. Füsioloogilise toime aluseks on mehaanilised ja soojuslikud tegurid, millega mõjutatakse haiguskollet.

Inhalatsioon

10 min
6 €

Inhalatsiooni käigus hingatakse spetsiaalse inhalaatori abil aerosoolina sisse arsti poolt määratud ravim (köha leevendav, hingamisteid lõõgastav või niisutav- rahustav).

Laserravi

10-20 min
10 €, EH 5 €

Laserravi on valuvaigistava, põletikuvastase ja vereringet parandava toimega, mis sobib hästi lokaalselt põletike, troofiliste haavandite ja traumajärgsete seisundite raviks.

Muusikaravi

25 min
6 €

Muusikaravi kindlustab tõelise lõõgastumise spetsiaalselt peavalude, stressi või unetuse raviks kirjutatud muusika abil. Ravi tasakaalustab alateadvuse kaudu inimese sisemaailma harmooniat. 

Soolaravi

30 min
8 €, EH 3 €

Soolaravi ehk haloteraapia on tõhus hingamisteede haiguste, astma, krooniliste nahahaiguste ja stressi ning üleväsimuse puhul. Soolaravi tehakse max 5 inimest mahutavas toas. Klient istub raviseansi ajal soolakambris, kus mahedat valgust pakkuva soolalambi ja meeldiva muusika saatel hingab sisse kambrisse pihustatavat imepeent soola-aerosooli.

Venitusravi

10-15 min
6 €

Venitusravi mõjub hästi kange selja, selgroolülidevahelise ketta väljavajumise, nimme-ristluude radikuliidi ning põlve- ja puusaliigesekaebuste puhul. Venitusi tehakse Mastercare teraapialaual, kus klient kinnitatakse hüppeliigeste kohalt laua külge ning viiakse esialgu horisontaalasendisse ja seejärel pea - alaspidi asendisse 15 - 30 kraadise nurga all nii, et venitavaks jõuks on keha enda raskus. Venituspingil saab teha ka aktiivseid venitusharjutusi instruktori käe all. Venitusravi ei sobi liiga kõrge või liiga madala vererõhu või pearingluse korral. Ei sobi ka liigesproteeside, selja deformatsioonide ja osteoporoosi korral.

Valgusravi

15-30 min
6 €

Valgusravi on tunnustatud ravimeetod sügistalvise väsimuse, energiapuuduse, meeleolu languse, unisuse ja masenduse vastu. Sümptomite tekkimine on seotud ajus paikneva käbikeha hormooni melatoniiniga, mille tootmine pimedal ajal suureneda võib. SAMALUX - valgusteraapia lamp toimib silma võrkkesta kaudu, langetades melatoniini tootmist ajus ja vähendades seeläbi unisust ja meeleoluhäireid.

Ravivõimlemine (E-R)

20 min
6 €, EH 3 €

Ravivõimlemine kiirendab tervenemist, taastab töövõime, parandab vereringet ja lihastoonust ning vähendab liigset pinget ning stressi. Ravivõimlemist viib läbi ravivõimlemise instruktor ja seda teostatakse kas individuaalselt või väikestes rühmades. Ravivõimlemine kujutab endast erinevaid kehaliste harjutuste komplekse, sõltuvalt klientide üldseisundist.

Arsti konsultatsioon on vajalik seetõttu, et saaksime kokku panna täpselt Sinu vajadustele ja võimalustele vastava raviplaani.