Saada päring!

Vesiraviteenused

Tervise- ja heaoluspaa vesiraviosakonnas pakume mitmeid vesiraviteenuseid ja -hoolitsusi ning nendega saad alljärgnevalt tutvuda siinsamas lehel.  Et saaksime üheskoos välja valida Sulle sobivad vesiraviteenused ja/või -hoolitsused, soovitame pöörduda meie spetsialistide poole nõu saamiseks.

Külastuseks palume aeg eelnevalt broneerida telefonil +372 472 4415 või e-kirjaga spa@laine.ee.

Pane tähele!

  • Palume kohale tulla 10 minutit enne hoolitsuse algust. Hilinemisel kuni 10 minutit lüheneb hoolitsuse aeg selle aja võrra. Suurema hilinemise puhul ei saa me hoolitsuse toimumist garanteerida.
  • Spaahoolitsused palume tasuda 2 päeva enne saabumist. Tasuta tühistada saab 48 tundi enne hoolitsuse algust. Hilisema tühistamise korral raha ei tagastata.
Teenus
Aeg
Hind

Ravimudaga vanniekstrakti kasutamine: mudas leiduvad mikroelemendid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Tänu E-vitamiini sisaldusele omab ravimuda tugevat antioksüdeerimisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Taastab kudede elastsuse ja tekstuuri, nahk saab tagasi oma sära ja elujõu.

Automaatne vesimassaaž parandab sarnaselt klassikalisele massaažile vereringet ja ainevahetust ning on üleüldise lõõgastava toimega. Automaatse vesimassaaživanni põhjas ja külgedel on düüsid, millest väljuvad surveveejoad masseerivad keha, vähendades lihaspingeid ja leevendades valu. Vannivesi sisaldab vastavalt kliendi soovile ja/või arsti ettekirjutusele kas liiges- ja lihasvaevusi leevendavaid või organismi taastavaid ja tervistavaid ürte. 

Automaatne vesimassaaž parandab sarnaselt klassikalisele massaažile vereringet ja ainevahetust ning on üleüldise lõõgastava toimega. Automaatse vesimassaaži- vanni põhjas ja külgedel on düüsid, millest väljuvad surveveejoad masseerivad keha, vähendades lihaspingeid ja leevendades valu. Vannivesi sisaldab vastavalt kliendi soovile ja/või arsti ettekirjutusele kas liiges- ja lihasvaevusi leevendavaid või organismi taastavaid ja tervistavaid ürte.
Cleopatra piimapulbrivann sisaldab nahka niisutavaid piimaproteiine ja merelist kollageeni. 

Granaatõuna meeldiv aroom aitab lõõgastuda nii kehal kui vaimul. Õrn argaaniaõli tagab tõhusa niisutava nahahoolduse.

Manuaalne veealune massaaž parandab vereringet ja lihastoonust ning vähendab liigset pinget, stressi. Massaaži käigus masseerib massöör 0,6 - 1,5 atm. survega veejoa abil kogu keha. 

Kuivatatud ravimudaga jalavann aitab parandada ainevahetust ja verevarustust kudedes, mille tagajärjel alanevad või taanduvad põletikulised ja traumaatilised protsessid. Ravimuda ja lisatud magneesium leevendavad lihaspingeid ja valu liigestes, lavendel aga mõjub rahustavalt.

Jalgade keerisvann

15 min
12 €

Jalgade keerisvannil on õrnalt masseeriv, vereringet parandav, turseid vähendav ja valu leevendav toime. Vee temperatuur on 37-38 kraadi. Vanniveele lisatakse meresoola. Ei ole soovitav veenilaiendite esinemisel. 

Charcot-dušš

10 min
15 €

Charcot-dušš on tugeva survega ja kahe suunatava veejoaga tehtav massaaž seisvale inimesele. Dušš on ergutav, parandab naha ja nahaaluste kudede verevarustust ja ainevahetust sobides selle tõttu ka tselluliidiraviks. Kombineeritult dieedi ja võimlemisega on dušš abiks kehakaalu langetamisel. 

Vesivõimlemine (E-R)

20 min
8 €, EH 4 €

Vesivõimlemine on sobiv liikumisviis neile, kelle jaoks tavaline võimlemine võib osutuda raskeks. Vees tunneb inimene end kergena, harjutuste sooritamine nõuab vähem vaeva ja juba lühikese ajaga saab hea treeningkoormuse.